NEDEN BİZ?

TNC Entegre Muhammet Tunç tarafından kurulmuştur.Kurulduğu günden bu yana edinmiş olduğu tecrübe ve bilgiyi daha iyi kullanarak müşterilerine kaliteli hizmet ve ürünler sunmaya devam etmektedir.

ETİKET BULUTU
İLETİŞİM BİLGİLERİ
  • Adres: Balçık Mah. 3275 Sok. No.6 Gebze/KOCAELİ
  • Telefon: +90 262 751 3929 | +90 532 544 30 29
  • Email: info@tncentegre.com

Benzer Başlıklar


Gebze Ahşap Palet

Gebze Ahşap Palet günümüz standartlarında üretim yapan ve müşteri memnuniyeti noktasında müşteri güveninin kazanmayı başarmış firmadır. Hergün bir çok firmanın ahşap palet talep ve isteklerini karşılarken müşterisini daima güvence altına almaktadır. Günümüzde palet sektörü deneyimsiz ve söylemsi uygunsa amatör firmalar tarafından yapılmaktadır. Bizler bu noktada genç ve dinamik çalışanlarımız ile hem ürün hemde hizmet kalitesi konusunda sayısız müşterimiz ile güven oluşturmayı başardık. 

Ahlap paletler günümüzde hemen her sektörün ihtiyaç duyduğu ve mutlaka kullandığı ürünler arasında girmeyi başarmıştır. Bu hem Türk ekonomisine katma değer sağlamakta hemde geri dönüşüm açısından çok büyük bir değer kazanmaktadır. Bizler bu işi severek yaparken bu bilinçlere hareket ederek işimize ve yaptığımız işe değer vermeyi öğrendik. 

Neden Gebze Ahşap Palet?

- Türkiyenin en gelişmiş bölgelerinden biri olan kocaeli bölgesinde faaliyet gösteriyor olmamız. 

- Organize bölgelerindeki bir çok faaliyet alanında hizmet gösteren firmayla partner olarak çalışıyor olmamız. 

- Ürünlerinizi isetediğiniz gün ve saatte adresinize araçlarımız ile teslim etmemiz.

- Bizleri arayan her müşterimizi en iyi şekilde bilgindirerek 7/24 destek sunuyor olmamız.

- Hemen her ürün çeşidinde en iyi kalitede üretim ve onarım yaparak 100% en uygun fiyat garantisi vererek müşteri güvenini kazanmayı başardık.